Plakaty GKS Krzemieniewo

Ruszyła akcja plakatowa

Zapraszamy na stadiony!

( szczegóły akcji )

Z końcem kwietnia GKS Krzemieniewo ruszył z promocją plakatową, która ma zachęcić sympatyków piłki nożnej do uczestniczenia i kibicowania w majowych meczach rozgrywanych przez „Gieksę” na własnych obiektach.

Plakaty pojawiły się w 19 punktach handlowych na terenie gminy Krzemieniewo: w Pawłowicach (6 plakatów), Garzynie (3), Górznie (1), Oporówku (1), Mierzejewie (1), Drobninie (1), Luboni (1), Kociugach (1) i Krzemieniewie (4).

Jeśli dodamy do tego terminarz drukowany w dodatku „Nasz GKS” w „Życiu Gminy Krzemieniewo”, jak i informacje podawane na bieżąco na naszej stronie internetowej i fanpage’u na Facebooku, to trzeba przyznać, iż żaden obecny, lub przyszły kibic naszej drużyny, nie powinien mieć większych problemów z uzyskaniem informacji – kiedy, gdzie i z kim gramy, a co za tym idzie, z dotarciem na nasz stadion.

- Myślę, iż to dobry moment, aby ruszyć z promocją plakatową i powalczyć o większą liczbę kibiców na stadionie. Mamy dobry zespół, który jest wiceliderem i walczy o awans. Przed nami już ostatnia prosta i seria ważnych spotkań. Oby tylko dopisała pogoda, bo o poziom sportowy zespołu jestem spokojny – mówi Damian Marciniak, organizator akcji plakatowej.

Plakaty zostały zaprojektowane i wykonane przez gostyńską firmę „Select” Dawida Wojciechowskiego, który jeszcze do niedawna był graczem Korony Piaski. Miejmy nadzieję, iż swoją stylistyką i wykonaniem przyciągną uwagę.

- Ze względu na kiepski stan boiska w Pawłowicach, pierwszy majowy mecz ze Spławiem zagramy w Garzynie. Trzy kolejne spotkania planujemy już przeprowadzić na boisku w Pawłowicach, na którym staramy się przywrócić do możliwie najlepszego stanu murawę. Chciałbym w tym miejscu podziękować miejscowej OSP za pomoc w nawadnianiu boiska – mówi Robert Kuczyk, trener GKS.

- Przed nami kluczowe mecze tego sezonu, zwłaszcza te rozgrywane u siebie. Jeśli chcemy awansować, to musimy je wszystkie wygrać, podobnie jak ostatni mecz w Pudliszkach. Bardzo liczymy na to, iż w tym decydującym momencie sezonu wspomogą nas kibice. Trybuny często bardzo pomagają, między innymi wywierając presję…na słabo radzących sobie arbitrach. Dlatego też, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków GKS na trybuny! – mówi Marcin Kajoch, piłkarz GKS Krzemieniewo.

Zapraszamy na stadiony!

dzisiaj: 302, wczoraj: 2068