Przegrywamy z Tęczą - Osa Osieczna

• autor: mrc1899, 2014-08-25 20:10

Druga porażka

GKS Krzemieniewo - GKS Tęcza - Osa Osieczna

Niestety nie udała nam się inauguracja sezonu 2014/15 na własnym boisku. W drugiej kolejce spotkań przegraliśmy na stadionie w Pawłowicach z Tęczą – Osa Osieczna 1:2.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli piłkarze gości, a konkretnie Marcin Nowicki, który już w meczach sparingowych drużyny z Osiecznej błysnął formą strzelecką zdobywając 4 bramki. Po dobrym prostopadłym podaniu Marcina Rzepeckiego  znalazł się w idealnej pozycji strzeleckiej pokonując naszego bramkarza i niepewnie interweniujących obrońców.

Niestety naszym piłkarzom nie udawało się przeprowadzić zbyt wielu składnych akcji z gry, które zakończyliby dobrym strzałem na bramkę rywali. Gola wyrównującego zdobyliśmy po strzale z rzutu rożnego, a piłkę w bramce umieścił…piłkarz z Osiecznej, Andrzej Łupicki. W pierwszej połowie warto jeszcze odnotować piękny strzał z daleka Łukasza Krugera, który z trudem wyprowadził nad poprzeczką bramkarz gości, oraz świetne podanie Kacpra Kaczmarka do Michała Ratajczaka, któremu zabrakło troszkę szczęścia, aby umieścić piłkę w siatce rywali.

W drugiej połowie pojawił się na murawie nasz najlepszy napastnik Krystian Kubiaczyk, ale to piłkarze przyjezdni zdobyli kolejnego gola. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się  Patryk Kubiak, który ustalił ostateczny wynik spotkania na 2:1 dla Osy.

Po dwóch kolejkach ligowych nie zdobyliśmy jeszcze punktu.

Okazja do rehabilitacji będzie już w najbliższą środę, kiedy zagramy z Sokołem Włoszakowice na wyjeździe. Beniaminek z całą pewnością będzie podbudowany wygraną na wyjeździe z Kormoranem Święciechowa 5-1 i będzie chciał pójść za ciosem i zdobyć kolejne punkty. My liczymy jednak na przełamanie naszych piłkarzy!

Twardowski

Przytuła, D. Kaczmarek, Woliński, Siniecki

Bzdęga ( 85' Martin ), Wels, Rosik ( 46' Kubiaczyk ), K. Kaczmarek ( 46' Giera )

Kruger, Ratajczak ( 75' Musielak )

Skład Tęczy - Osa Osieczna:

Kolańczyk
Szymański, Majchrzak, Grobelny, Kubiak
Grochowy(80'-Scholtz), Rzepecki (70'-Cieślik), Jaworski, Stachowski (88-Jarczyński)
Nowicki, Łupicki

Warto odnotować, iż pierwszy raz po reaktywacji drużyny GKS Krzemieniewo, na naszym stadionie pojawił się zorganizowany doping grupy kibiców.

Ponad dwudziestoosobową grupę zorganizowali Mikołaj Ślęzak i Patryk Chwat, którzy razem z kolegami nie szczędzili tego dnia gardeł, aby zagrzać piłkarzy GIEKSY do walki. Trzeba przyznać, iż tego do tej pory bardzo brakowało, a widowisko sportowe nabrało dzięki tej grupie należytej oprawy. Tak dalej chłopaki!

autor: ~anonim 2014-08-26 10:19:00

avatar osieczna ma bardzo dobrą obronę w przeciwieństwie do naszej drużyny :/ teraz nie możemy sobie pozwolić na porażkę z sokołem.

autor: ~kibic 2014-08-27 12:32:30

avatar a gdzie zapowiedz meczu z Sokolem? 2 porazki na poczatek i zapal minal?

autor: ~GKS 2014-08-27 22:24:05

avatar Zapał naturalnie nie minął, ale brakuje wolnego czasu, aby się tym wszystkim zająć. Zapowiedzi meczowe będą się jeszcze ukazywać, ale raczej przy okazji meczów rozgrywanych u siebie i to też nie wszystkich.