GKS KRZEMIENIEWO - strona nieoficjalna

• autor: mrc1899, 2014-06-07 14:07

GKS KRZEMIENIEWO - Awdaniec Pakosław

Zapowiedź meczu

W najbliższą niedzielę, na stadionie w Pawłowicach, w walce o kolejne ligowe punkty podejmujemy zespół Awdańca Pakosław. Nasz przeciwnik to solidna i dobrze grająca drużyna, która zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli.

Rywal potrafi zagrać bardzo dobry mecz wyjazdowy, jak choćby zwycięstwo z Koroną Piaski ( 4:1 ), ale też i polec w takim samym stosunku bramkowym z Lwem Pogorzela. Zresztą, o to jak wygrać z  drużyną z Pakosławia, najlepiej będzie zapytać właśnie piłkarzy z Pogorzeli, którzy wydaje się mają patent na ogrywanie tego zespołu w tym sezonie – wygrali również w Pakosławiu ( 2:1 ).

Drużyna przyjezdna na tle rywali charakteryzuje się solidną grą obronną. W 24 meczach stracili zaledwie 22 bramki i jest to na chwilę obecną najlepszy wynik w lidze. Skupianie się przede wszystkim na obronie, sprawia, iż ich zdobycz bramkowa nie jest specjalnie okazała – w 24 meczach strzelili 34 bramki.

- Faktycznie, główny nacisk stawiamy na obronę. Wyznajemy zasadę, iż najważniejsze nie stracić z tyłu, a przy okazji postarać się coś strzelić. Takie małe włoskie „catenaccio” w naszym wykonaniuśmieje się honorowy prezes Awdańca, Stanisław Sierpowski.

- Na chwilę obecną walczymy już bardziej o dobre samopoczucie. Na siłę nie musimy już zdobywać punktów, ale liczymy na fajny mecz bez wzajemnych złośliwości. Wiadomo jednak, że zwycięstwo zawsze cieszy. Pod znakiem zapytania stoi występ Wojtka Cieplika. Nie powinni zagrać Daniel i Łukasz Krzyżosiakowie. Generalnie sezon nie był dla nas zły, ale odczuwamy mały niedosyt, gdyż liczyliśmy na zajęcie miejsca na podium. Myślę, iż trzecie miejsce byłoby adekwatne do oczekiwań i możliwości. O GKS –ie wiemy tyle, iż jeszcze niedawno była to naprawdę mocna drużyna, a obecnie ma wielu młodych zawodników, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. W niedzielę liczymy na fajny i ciekawy mecz! – mówi Stanisław Sierpowski, honorowy prezes i założyciel Awdańca Pakosław.

My również liczymy na interesujące zawody. Mamy nadzieję, iż mające spokojną sytuację w tabeli drużyny, postarają się stworzyć atrakcyjne widowisko i w godny sposób pożegnać się z kibicami w sezonie 2013/14.

Jest to przecież ostatni mecz GKS-u na własnym boisku w sezonie. Za tydzień ostatni wyjazd do Wielkopolanki Szelejewo.

- Bez względu na okoliczności, zawsze walczymy o zwycięstwo!podkreślają zgodnie piłkarze GKS Krzemieniewo.

Dodajmy tylko, iż w składzie naszej drużyny do końca sezonu nie zobaczymy już Mariusza i Mateusza Ratajskich.

Zabawa w typowanie wyniku meczu GKS Krzemieniewo – Awdaniec Pakosław:

0:1   - Stanisław Sierpowski, honorowy prezes Awdańca Pakosław

1:2   - Wojciech Zygner, skarbnik Lwa Pogorzela

1:3   - Damian Zieliński, napastnik Korony Piaski

1:1   - Piotr Jankowiak, piłkarz Korony Piaski

1:1   - Damian Marciniak, redagujący  dodatek „Nasz GKS”

2:1   - Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta powiatu leszczyńskiego

2:1   - Mariusz Ratajski, bramkarz GKS Krzemieniewo

autor: ~KRIS 2014-06-07 20:33:54

avatar BRAWO JUNIOR GKS- WOLSZTYN 1 -0

autor: ~anonim 2014-06-08 17:33:58

avatar jaki wynik seniorów ?

autor: ~KRIS 2014-06-08 19:12:33

avatar GKS-AWDANIEC 0-1

autor: ~prezes Awdaniec 2014-06-09 11:49:58

avatar Przepraszam kibiców GKS, ale typowanie wyników to zabawa. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

autor: ~GKS 2014-06-09 17:34:31

avatar Prezesowi Awdańca gratulujemy dobrego nosa w typowaniu wyniku! Niestety za trafny typ nie przewidujemy żadnych nagród, pozostaje jedynie.. satysfakcja ;);)Pozdrawiamy :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sarnowianaka SarnowaGKS Krzemieniewo
Sarnowianaka Sarnowa 3:0 GKS Krzemieniewo
2016-11-11, 13:30:00
    relacja »

Korona Wilkowice 2:0 Sokół Chwałkowo
Piast Belęcin 3:1 Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie 2:1 Ruch Bojanowo
Grom Czacz 4:2 LUKS Stare Bojanowo
GKS Krzemieniewo 4:1 Tur Turew
Błękitni Kąkolewo 4:3 Wielkopolanka Szelejewo
Lew Pogorzela 1:2 Sarnowianaka Sarnowa

GKS - Mas-Rol Spławie Foto: Damian Marciniak
Ładowanie...

Które miejsce na zakończenie sezonu 2016/17 zajmie GKS Krzemieniewo?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Awdaniec Pakosław - Wielkopolanka Szelejewo