A-klasa » Leszno I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zmarł trener Andrzej Piotrowiak
Wszystkich ludzi związanych z klubami GKS Krzemieniewo i MTS Pawłowice, ale też wielu mieszkańców naszej gminy, ogarnął w tym tygodniu wielki smutek. W środę 16 października zmarł nagle trener grupy młodzieżowej-Andrzej Piotrowiak. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła nami do głębi. Pana Andrzeja znaliśmy od wielu lat jako człowieka serdecznego i godnego zaufania, na którego zawsze można było liczyć. Wielki przyjaciel młodzieży, znakomity trener, niezwykle lubiany nauczyciel i najzwyczajniej w świecie fajny człowiek.. Tacy ludzie nie zdarzają się często, są wyjątkowi i tym boleśniej odczuwamy tę stratę.
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Z całą pewnością taki ślad w sercach i pamięci wielu osób zostawi po sobie Pan Andrzej. Będzie nam Pana brakowało!
Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy szczerego współczucia i żalu.
Działacze i piłkarze GKS KRZEMIENIEWO
MTS PAWŁOWICE
W niedzielę, kilka dni przed nagłą śmiercią, Pan Andrzej Piotrowiak udzielił ostatniego wywiadu dla dodatku „Nasz GKS” w lokalnej gazecie „Życie Gminy Krzemieniewo”. Miał krótko opisać swoją osobę do rubryki „Poznajmy się”. Pozwolimy sobie zamieścić tutaj tę ankietę/wypowiedź:
Imię, nazwisko: Andrzej Piotrowiak
Rocznik: 1957
Miejsce zamieszkania: Krzemieniewo
Związki ze sportem: Przez krótki czas grałem w drużynie Piast Belęcin (lata 1994-95) a następnie zostałem trenerem tej drużyny. Przez wiele lat prowadziłem szkolne drużyny piłkarskie, a obecnie jestem trenerem żaków w MTS Pawłowice, sekcja w Krzemieniewie.
O sobie: Emerytowany nauczyciel. Wyuczony zawód to geograf, jednak przez wiele lat pracowałem jako nauczyciel wf-u. Sport to moja prawdziwa pasja.
Pogrzeb Pana Andrzeja odbędzie się w sobotę o 12.00 w Świerczynie.
Bardzo dziękuje Panu Andrzejowi za to że był najlepszym trenerem jakiego miałem i na 100% nie zabraknie mnie na jego pogrzebie a Rodzinie składam wyrazy współczucia z powodu utraty takiego wspaniałego człowieka Niech trenuje tych tam w niebie [*]
Najszczersze kondolencje dla Pani Teresy ,Adama i Szymona.Szczerze wspolczuje.Wielka strata.....
Dziękujemy panie Andrzeju za wszystko dzieci nigdy nie zapomną tego czego pan ich nauczył najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny
kondolencje swietny człowiek
szkoda zawsze miły i pogadał nawet mam miłe wspomnienia jeździłem z nim na zawody fajny facet
Fajny i dobry człowiek było Nas dzisiaj bardzo dużo myślę że żonie i synom było miło chłopcy super to jego wychowankowie jak drugie dzieci ale zabrakło mi jednego moim zdaniem najważniejszego pana prezesa szacun jeśli był ale wiem że nie panie Kuczyk tak sie nie robi.....
Dziś, na popołudniowym meczu Orlików Kormoran Święciechowa z Football Academy Leszno dowiedziałem się o Andrzeju...
Może nie byłem jego najbliższym znajomym. Nie mniej, BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystko, czego od Niego mogłem się nauczyć czy podglądnąć (jako animator Orlika w Lasocicach).
Kilka razy spotkaliśmy się, wspólnie bywaliśmy na konferencjach dla trenerów, od czasu do czasu rozmawialiśmy telefonicznie.
WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!
Kondolencje dla Rodziny.
Przyjadę, zapalę świeczkę, odwiedzę Cię kolejny raz...
Nie znalem pana ale szczere kondolencje dla rodziny graj panie dalej w ta pilke i trenuj anioly to wlasnie kochales spij w spokoju
Był pan znakomitym trenerem oraz nauczycielem.Dużo mnie pan nauczył. Nigdy pana nie zapomnę. wyrazy współczucia dla rodziny. spoczywaj w spokoju panie Andrzeju.
Cudowny..pełen życia, pasji, radości. Jak dla mnie- najwspanialszy były nauczyciel z grona w Belęcinie, opiekował się również uczniami startującymi w konkursach OTWP- w tym mną, za co zawsze będę wdzięczna. W to też wkładał tyle serca, dla niego chciało się wygrywać. Na zawsze zostanie w pamięci.
BĘDZIE NAM PANA BRAKOWAŁO...
Dziękujemy za wszystko! ;) Był Pan zawsze wesoły i uśmiechnięty... Pamiętam, zawsze potrafił Pan mnie pocieszyć...Jestem wdzięczna [*]
Andrzej żałuję,że nie spotkaliśmy się przez ostatnie lata-kolega sprzed lat(76-80).Wyrazy współczucia Tereniu.
już trochę czasu minęło, ale ciągle wydaje mi się, że nic się nie zmieniło, że niedługo będą ferie, że znów się spotkamy...
ale telefon milczy, a to, co się stało powoli dociera do świadomości... tak trudno pogodzić się z tym, że nie ma Cię już wśród nas.
byłeś dla mnie idolem, człowiekiem zarażającym swoją pasją wszystkich których spotkałeś, człowiekiem nieocenionym - pod wieloma względami. zawsze uśmiechnięty i gotowy do działania. i takim właśnie Cię zapamiętam. dziękuję, że i we mnie zaszczepiłeś tę pasję...:)
mam nadzieję - do zobaczenia...teraz spoczywaj w pokoju [*]
Dziś mija miesiąc jak Pana nie ma wśród nas,mówiąc szczerze nie chodziłam na orlik ale znałam Pana od dziecka.Ostatni raz był Pan u mnie tydzień przed śmiercią i pozostał mi w pamięci obraz Pana stojącego na schodach i ten ruch ręki podnoszącej okulary na czoło ,jak je miał Pan zwyczaj nosić.Wieczny odpoczynek[*]
SZKODA
że zmarł PAN ANDRZEJ
Bardzo szkoda nie macie pojęcia co to był za człowiek .....
wyrazy współczucia dla cioci i kuzynów .wieczny odpoczynek
Sarnowianaka Sarnowa | 3:0 | GKS Krzemieniewo |
2016-11-11, 13:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 223, wczoraj: 25
ogółem: 2 171 975
statystyki szczegółowe